Lanberry: Idealny plan na wakacje to „Plan awaryjny”! - Eska.tv
2020-07-27

Lanberry: Idealny plan na wakacje to „Plan awaryjny”!

0

Wokalistka promuje nowy elektryzujący utwór, który zaskakuje jej fanów. „Plan awaryjny” to nowy singiel Lanberry. Artystka ma na swoim koncie ponad 70 mln streamów oraz dwie Platynowe i cztery Złote Płyty. Teraz idzie po kolejny rekord! Do nowej piosenki powstał klimatyczny teledysk, nagrany w hollywoodzkim stylu lat 60., z zaskakującym zakończeniem. Musicie zobaczyć i posłuchać!

Jak mówi artystka: - „Plan awaryjny” domyka historię moich poprzednich dwóch singli: „Zew” oraz „Tracę”. Chciałam, by ta piosenka kipiała optymizmem, lekkością i poczuciem wolności. Jest to też ostateczne rozliczenie z przeszłością, dające siłę. Awaryjny zawiódł plan, ewakuacji nadszedł czas – opisuję moment w naszym życiu, w którym wyczerpaliśmy wszelkie opcje ratowania relacji, przyjaźni, związku. Czasami trzeba powiedzieć dość, zamknąć rozdział raz na zawsze i iść dalej.

Za tekst odpowiada, jak zawsze, sama artystka, ale tym razem zaprosiła do współpracy Monikę Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Warstwa muzyczna to również zasługa Lanberry, którą wspierał kierownik muzyczny jej zespołu – Kuba Krupski. Do produkcji „Planu awaryjnego” wokalistka doprosiła jeszcze Dominica Buczkowskiego i Patryka Kumór - sprawdzony duet producencki, z którym przygotowała już niejeden hit. Energetyczne, słoneczne dźwięki i melodyjna linia singla zapowiadają, że będzie to kolejny, porywający przebój artystki.

Teledysk do utworu został przygotowany w filmowej konwencji utrzymanej w klimacie retro. W klipie Lanberry, bawiąc się formą, z przymrużeniem oka opowiada wakacyjną przygodę. Słońce, wiatr we włosach i wakacyjny romans z… nieznajomym. Historia jakich wiele? Zdecydowanie nie – finał tej historii na pewno zaskoczy wszystkich!

 

Komentarze
© Eska TV 2018
>