4Dreamers prezentuje wakacyjny singiel „Nie wiem” - Eska.tv
2020-08-14

4Dreamers prezentuje wakacyjny singiel „Nie wiem”

0

Czy utwór w klimacie vintage oraz stylistyce lat 80. sprawdzi się w letnie wieczory? Młodzi artyści postawili na brzmienia elektroniczne, disco i pop. Dodatkowo w wideoklipie występuje znana influencerka - przyjaciółka zespołu, Kinga Sawczuk. Jesteście ciekawi kogo zagra?

4Dreamers prezentuje swój nowy, wakacyjny utwór „Nie wiem”. Piosenka nawiązuje do stylistyki lat 80. To energetyczny popowy utwór w klimacie vintage, który został unowocześniony brzmieniami elektronicznymi. W klipie gościnnie pojawia się Kinga Sawczuk.

Już od pierwszych sekund „Nie wiem” przenosi w uwielbianą przez wszystkich erę disco. Kawałek spodoba się także młodszym odbiorcom i pozwoli im poznać lepiej genezę tak modnych obecnie w muzyce ejtisów.

Wideoklip dostarcza wielu wrażeń i nie pozwala się nudzić. Ponieważ Kuba, jako pierwszy z członków zespołu, wkroczył w dorosłość i stał się szczęśliwym posiadaczem prawa jazdy, chłopcy postawili na szybkie samochody, motocykle, pościgi i nieoczekiwane zwroty akcji, a wszystko to z dużym przymrużeniem oka. W klipie można się spodziewać egzotyki rodem z Galapagos, za sprawą żółwia Johnego, latających parasoli, piorunów i błyskawic.

Niewątpliwie największą niespodzianką jest autostopowiczka Kinga Sawczuk – influencerka znana wszystkim jako Kompleksiara, prywatnie przyjaciółka chłopaków. Co się wydarzyło? Przed kim uciekają Czterej Marzyciele i czy dadzą się złapać? Możemy się przekonać oglądając najnowszy klip 4Dreamers pod tytułem „Nie wiem”.

 

Komentarze
© Eska TV 2018
>