Carla Fernandes oczarowuje nowym singlem „Entera” - Eska.tv
2020-08-18

Carla Fernandes oczarowuje nowym singlem „Entera”

0

Wokalistka prezentuje utwór w duecie z gwiazdorem Mattem Hunterem. Jaki jest efekt współpracy polskiej piosenkarki z Amerykaninem o kolumbijsko-włoskich korzeniach? - „Entera” opowiada o letniej, gorącej miłości - zdradza Carla Fernandes.

Jeszcze nie opadły emocje po premierze autorskiego singla Carli Fernandes i Maikela Delacalle „Por Que”, a piosenkarka już dostarcza nową dawkę najlepszej muzyki. Tym razem jest to utwór „Entera” – efekt współpracy Carli z Mattem Hunterem, Amerykaninem o kolumbijsko-włoskich korzeniach.

„Entera” to nowoczesny, popowy utwór z elementami latino, z bardzo klimatycznym gitarowym brzmieniem. Singiel jest utrzymany w wakacyjnym, chilloutowym klimacie i ma ogromną szansę, żeby stać się hitem, który będzie królował na wszystkich imprezach. Opowiada o letniej, gorącej miłości, która jest wyrażana tańcem w blasku księżyca przy płomieniach ogniska, aż do wschodu słońca. Inteligentny tekst pełen jest metafor i można go interpretować na wiele sposobów, dzięki czemu każdy może w nim odnaleźć część siebie oraz przenieść się na chwilę na rajską plażę.

 

Komentarze
© Eska TV 2018
>