Clean Bandit i Mabel przedstawiają „Tick Tock” - Eska.tv
2020-08-26

Clean Bandit i Mabel przedstawiają „Tick Tock”

0

Jedna z najbardziej dynamicznych popowych grup we współpracy z laureatką Brit Awards. Jaki jest ich singiel? Zdobywcy Grammy, popowi mistrzowie, czyli Clean Bandit oraz Mabel prezentują nowy, mocarny singiel „Tick Tock” feat. 24Goldn. Teledysk z udziałem wszystkich zaangażowanych w piosenkę artystów można obejrzeć tutaj!

Napisany przez Clean Bandit, Mebel i Kamille utwór wyprodukowany został przez Grace i Jacka z Clean Bandit z pomocą Marka Ralpha. „Tick Tock” to pierwsze oficjalne wydawnictwo Clean Bandit od 2018 roku i ekscytujący, nowy rozdział w karierze tria. Łącząc siły z wieloletnią przyjaciółką Mabel oraz mieszkającym w Los Angeles raperem 24kGoldn, Clean Bandit skorzystali ze sprawdzonej popowej formuły, by stworzyć coś zaraźliwego i bardzo w swoim stylu. Wyreżyserowany przez muzyków klip tylko potwierdza, że Clean Bandit są popowymi wizjonerami. Odwołując się do tematu piosenki, czyli „obsesji”, w abstrakcyjnym teledysku pokazują kolejne pomieszczenia, w których znajdują się ulubione rzeczy poszczególnych członków zespołu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez cleanbandit (@cleanbandit)Sie 21, 2020 o 1:00 PDT

Przez ostatnie miesiące, w przerwach między nagraniami, Clean Bandit korzystali z dostępnych platform, by łączyć się z fanami, a także pomagać zbierać fundusze na walkę z Covid-19 oraz skutkami pandemii. Ponadto, zespół we współpracy z rozmaitymi organizacjami charytatywnymi brał udział w ekskluzywnych występach, w tym w wirtualnym festiwalu, który Clean Bandit zorganizowali razem z Global Citizen, by zwrócić uwagę na problem głodu na świecie. Transmitowany przez 12 godzin koncertowy maraton przygotowano z udziałem ulubionych artystów piosenkarza, na przykład z Seanem Paulem, z którym wcześniej współpracowali przy „Rockabye”.

Inne przedsięwzięcia zespołu, to występy dla Hospitality for Heroes / International Nurses Day oraz przygotowanie nowej wersji „Symphony” na rzecz Comic Relief z pomocą brytyjskich chórów oraz takich gwiazd jak Zara Larsson, Emeli Sande, Mahalii oraz Toma Grennana.

 

Komentarze
>