Justin Bieber prezentuje singiel „Holy” z Chance The Rapper - Eska.tv
2020-09-23

Justin Bieber prezentuje singiel „Holy” z Chance The Rapper

0

Utwór to powrót Biebera na popową arenę kilka miesięcy sukcesie „Intentions”. Gdy jego wspólny singiel z Quavo „Intentions” pokrył się w Stanach ośmiokrotnie platyną oraz trafił na szczyt zestawień Top 40 i Billboard’s Pop Songs, Justin Bieber nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny singiel „Holy”.

Artysta przy okazji nowego singla ogłosił plany koncertowe w USA - „Justin Bieber World Tour” rozpocznie się 2 lipca 2021 w San Diego i obejmie m.in. takie miasta jak Nowy Jork, Boston, Atlanta czy Chicago. Dolar z każdego biletu zostanie przekazany na fundację Biebera wspierającą walkę z problemami psychicznymi.

 

„Changes”, piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. „Changes” było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)Wrz 19, 2020 o 8:27 PDT

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stał się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube - żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)Wrz 17, 2020 o 9:01 PDT

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.

Komentarze
© Eska TV 2018
>