„Hasta La Vista”! Carla Fernandes idzie po swoje - Eska.tv
2020-10-19

„Hasta La Vista”! Carla Fernandes idzie po swoje

0

Piosenkarka prezentuje najnowszy singiel i znów udowadnia, że jest Power Girl! „Hasta La Vista” to już piąty singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych „Jungle” z ponad milionem wyświetleń na Vevo czy „Entera” - w duecie z Mattem Hunterem.

Nieprzypadkowo Carla tworzy i śpiewa w języku angielskim - artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie, dlatego nowoczesny, pełen słońca pop to jej żywioł. Nie inaczej jest w przypadku „Hasta La Vista”, o którym Fernandes mówi:

- Singiel „Hasta La Vista” opowiada o rozstaniu i o tym, że można - a nawet trzeba - iść dalej. Jest to piosenka, która ukazuje girl power i sugeruje, aby nigdy się nie poddawać. Chciałabym, aby ten przekaz towarzyszył wszystkim moim słuchaczom wtedy, kiedy nie będzie układało się po ich myśli. Jest to dla mnie kolejny krok w mojej muzycznej przygodzie, zgodny i spójny z tym, co prezentowałam słuchaczom wcześniej oraz z tym, co gra mi w sercu. Praca nad tym materiałem dała mi wiele satysfakcji i możliwość odsłonięcia kolejnej części swojej osoby - opowiada artystka.

 

Komentarze
>