Nowa płyta Dawida Podsiadło z potrójną platyną - Eska.tv
2018-12-19

Nowa płyta Dawida Podsiadło z potrójną platyną

0

„Małomiasteczkowy” sprzedał się w ilości 90 tysięcy egzemplarzy! Fani nie mają wątpliwości - muzyczny koniec roku 2018 zdecydowanie należy do Dawida Podsiadło.

Od kilku miesięcy Małomiasteczkowy nie znika z czołówki list sprzedażowych w Polsce. Album aż czterokrotnie uplasował się na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS), co jest niekwestionowanym rekordem w tegorocznych notowaniach. Single „Małomiasteczkowy” i „Nie Ma Fal” od samego początku okupują czołowe miejsca radiowych list przebojów, a w serwisach streamingowych zostały odtworzone kilkadziesiąt milionów razy.

Poprzednie albumy Dawida Podsiadło - Comfort and Happiness oraz Annoyance and Disappointment - zyskały najwyższy spośród przyznawanych w przemyśle muzycznym statusów, Diamentowej Płyty. Teraz do tej bogatej kolekcji nagród i wyróżnień dołączył również album Małomiasteczkowy, otrzymując status Potrójnej Platynowej Płyty.

 

Popularności ostatniego krążka towarzyszyła wyjątkowa frekwencja na tegorocznej trasie koncertowej „Małomiasteczkowa Trasa”. Wszystkie bilety na występy w największych halach w Polsce zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie. Podczas jesiennej trasy w koncertach uczestniczyło ponad 100 tysięcy osób, a same wydarzenia odbywały się w największych halach w Polsce. W samej krakowskiej TAURON Arenie zgromadziło się prawie osiemnaście tysięcy osób. Finał trasy koncertowej odbył się wczoraj w Warszawie w hali Torwar. Artysta wystąpił w tym miejscu aż cztery razy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)Paź 26, 2018 o 3:07 PDT

Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie” Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal w mniejszych miejscowościach, a najmniejsza z nich pomieści jedynie 286 osób. Wśród miast, do których zawita „Wielkomiejski Tour” znajdą się: Starachowice, Wolbrom, Bolesławiec, Włocławek czy Żyrardów. Koncerty odbędą się w ponad 30 miejscach dla fanów z każdego zakątka Polski. Bilety na „Wielkomiejski Tour” trafią do sprzedaży już w piątek (21.12.2018) o godzinie 14:00.

Komentarze
© Eska TV 2018