O nas

Eska TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Silna i rozpoznawalna marka, wywodząca się od najpopularniejszej stacji radiowej CHR w Polsce: Radia Eska.

Eska TV od lat zajmuje miejsce na podium w rankingu polskich kanałów muzycznych. Jest niepodważalnym numerem 1 w swojej kategorii muzycznej. Na antenie stacji można zobaczyć najlepsze klipy, ekskluzywne wywiady, newsy dotyczące muzycznych wydarzeń oraz świata show-biznesu. Programy to głównie produkcje lokalne prowadzone przez eskowe osobowości: Olę Kot, Rudego, Jankesa i Olę Ciupę. Gramy dla ludzi młodzi duchem i pełni energii. Żyjemy muzyką i wierzymy, że wiek to mało znacząca cyfra.

RADA NADZORCZA

Przewodniczący Rady Nadzorczej: Zygmunt Solorz
Członek Rady Nadzorczej: Stanisław Janowski
Członek Rady Nadzorczej: Tomasz Szeląg

ZARZĄD

Członek Zarządu: Adam Nowe
Członek Zarządu: Norbert Walkiewicz
Członek Zarządu: Janusz Pliszka

Informacje

Wspólnikiem Music TV sp. z o.o. jest Telewizja Polsat sp. z o.o.

 

Informacje o beneficjencie rzeczywistym Music TV sp. z o.o. można uzyskać w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych pod adresem Portal Podatkowy Usługi - ADCRBR (podatki.gov.pl) pod numerem NIP 599-00-20-368.

 

Informujemy, iż Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji, zaś nadawca - Music TV sp. z o.o. podlega jurysdykcji Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Realizując obowiązki wynikające z ustawy z dn. 11 sierpnia 2021 r. o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy o kinematografii publikujemy listę usług medialnych świadczonych przez spółki z Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat S.A. oraz czasopism wydawanych przez te spółki. LINK

Informacje o nadawcy

Nadawcą programów Eska TV, Eska TV Extra oraz Eska Rock TV jest Music TV sp. z o.o., ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa, KRS 0000788145

 

Dostawcą audiowizualnej usługi medialnej na żądanie o nazwie „Eska TV” jest Music TV sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa

www.eska.tv

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
tel. (22) 597-30-00
fax (22) 597-31-80
www.krrit.gov.pl

>