Nicki Minaj i złote jednorożce na koncercie w Polsce - Eska.tv
2019-01-31

Nicki Minaj i złote jednorożce na koncercie w Polsce

0

Raperka zaprezentowała część scenografii projektu Queen! Jej ostatnie występy zdradzają, jak prawdopodobnie będzie wyglądać scena, która stanie w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert w Polsce zaplanowany jest na 24 lutego i będzie trzecim na europejskiej trasie.

Ostatnie występy Nicki Minaj, w tym m.in. ten przy okazji gali MTV, jednoznacznie sugerują wygląd nadchodzącego wydarzenia. Złote klatki, chińskie budowle promujące utwór „Chun Li”, bajeczne palmy, złote jednorożce, gigantyczne różowe konie i wszystkie kolory lateksu - to tylko część nowych atrybutów scenicznych artystki.

Raperka na początku tego roku pojawiła się również podczas otwarcia festiwalu FOMO w Australii. Zdjęcia z Melbourne obiegły cały świat. I tak jak przewidywano: przepych oficjalnej koncertów trasy Queen jest niemal pewny!

Podglądając poprzednie trasy Nicki Minaj bez wahania można spodziewać się produkcji z prawdziwym amerykańskim rozmachem. Ten, kto doświadczył ich osobiście, z pewnością może to potwierdzić. W poprzednich latach artystka występowała na ogromnej piętrowej scenie! Trasa PINKPRINT zachwyciła widzów gigantycznym ekranem ledowym, na którym wyświetlane były animacje kompleksowo uzupełniające show. Scenę wzbogacono o wysokie podesty i windy. Kostiumy, w których Nicki pojawiła się, były gorąco komentowane przez media jeszcze długo po zakończeniu koncertów. Trasa PINKPRINT, której zysk oszacowano na 22 miliony dolarów, objęła łącznie 50 krajów na całym świecie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)Sty 12, 2019 o 6:30 PST

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)Sty 12, 2019 o 6:43 PST

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)Sty 13, 2019 o 1:29 PST

Koncert w Łodzi z pewnością pobudzi wyobraźnię, zwłaszcza męskiej części widowni. Artystka nie boi się kontrowersji, a nadchodzący występ będzie jednym z najgorętszych wydarzeń początku tego roku. Będzie to też pierwsza wizyta Nicki Minaj w Polsce.

Komentarze
© Eska TV 2018