Poznaj szczegóły Polish Hip-Hop Festival 2019 - Eska.tv
2019-03-11

Poznaj szczegóły Polish Hip-Hop Festival 2019

0

Największa hip-hopowa impreza w Polsce odbędzie się od 1 do 3 sierpnia. Miejsce pozostaje bez zmian - widzimy się w Płocku na nadwiślańskiej pięknej plaży, gdzie tym razem na wszystkich uczestników festiwalu będą czekały aż cztery sceny. Na terenie imprezy każdy festiwalowicz będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji, którymi będą m.in. foodtrucki, specjalna strefa merchandise, pole namiotowe i niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce.

Dzisiaj rusza także długo oczekiwana przedsprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest w cenie 120 zł. Karnety na cały festiwal można nabyć w tym miejscu. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsza pula wejściówek będzie dostępna do 31 marca lub do wyczerpania pierwszej puli karnetów.

Znamy datę, miejsce i cenę biletów. Czas poznać tych, dzięki którym kolejna edycja Polish Hip-Hop Festival będzie na jeszcze wyższym poziomie. Sokół jest aktywny na polskiej scenie od ponad dwóch dekad. Pierwsze składy współtworzył już pod koniec lat 90. - TPWC, ZIP Skład i WWO. Kilka lat temu udanie wkroczył do świata mainstreamu, m.in. dzięki albumom nagranym z Marysią Starostą. Po takim czasie, dopiero teraz pojawiła się pierwsza solowa płyta króla storytellingu. Od kilku tygodni, raper promuje swój długo wyczekiwany album Wojtek Sokół, który już w dniu premiery zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji krytyków i słuchaczy a w ostatnich dniach pokrył się platyną.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polish Hip-Hop Festival (@polishhiphopfestival)Mar 11, 2019 o 3:30 PDT

Klasyczny i jednocześnie najbardziej oryginalny duet MC - producent na naszej scenie. Oskar i DJ Steez, którzy tworzą PRO8L3M, od wielu lat wymykają się jakimkolwiek schematom i tworzą rap na swój sposób. Wyjątkowy i niespotykany wcześniej, zaskakujący i niemalże z miejsca zdobywający uznanie wszystkich słuchaczy. Właśnie takie były m.in. C30-C39, Art Brut Mixtape i Ground Zero Mixtape. Teraz stołeczny skład przygotowuje się do wydania kolejnego długogrającego albumu w swojej dyskografii, czyli Widma. Czy stołeczny duet ponownie postawi na bezkompromisowość i zabawę formą? Przekonamy się o tym wkrótce.

Włoska robota. Fino alla fine. Oni doskonale wiedzą, jak przenieść słońce Toskanii, klimat włoskich stadionów i sycylijską beztroskę pomiędzy polskie blokowiska. Ricci i Benito, czyli Tuzza, to jedno z największych objawień ostatnich lat na polskiej scenie. Ich debiutancki, wydany w grudniu 2018 roku album, zawojował większość branżowych podsumowań i udowodnił, że nawet zimą może pojawić się trochę więcej słońca.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polish Hip-Hop Festival (@polishhiphopfestival)Mar 10, 2019 o 4:57 PDT

Jeden z najbardziej nietypowych duetów na rodzimej scenie. Unikatowy projekt na polskiej scenie. Raperzy, którzy nie boją się eksperymentów, a przy okazji nie jest im obca stara szkoła. Flaszki i Szlugi, czyli bracia Jordah i Król Świata, z każdą kolejną produkcją zaskakują swoich fanów i przenoszą ich w zupełnie inny wymiar. Muzycy będą promowali swój najnowszy, najbardziej fascynujący, zahaczający nawet o.... techno, album Opór. Czy na żywo wypadnie lepiej od Nareszcie i Chyba na pewno? Musicie przekonać się sami.

Na sam koniec zostawiamy największą niespodziankę. Jesteśmy przekonani, że ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę i udowodni, że doskonały rap tworzy się w najbardziej nietypowych zakątkach Europy. Czy ktoś w Polsce interesuje się… islandzkim rapem? Jeśli nie, to powinien przekonać go Emmsjé Gauti, jedna z największych gwiazd tamtejszej sceny. Raper nie boi się eksperymentować z R&B, wie jak rapować na trapowych beatach i nie są mu obce klasyczne dźwięki. Karierę rozpoczął w 2002 roku i od tamtego czasu zyskał uznanie i status legendy islandzkiej sceny.

Bilety można nabyć w tym miejscu. 

Kolejna odsłona line-upu już wkrótce. Niedługo wrócimy z informacjami dotyczącymi współpracy medialnej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Polish Hip-Hop Festival (@polishhiphopfestival)Mar 7, 2019 o 9:37 PST

Komentarze
© Eska TV 2018