E-sportowy turniej Minecraft 2019. Co, gdzie, kiedy? - Eska.tv
2019-04-08

E-sportowy turniej Minecraft 2019. Co, gdzie, kiedy?

0

Zobacz na żywo w Warszawie zmagania ponad 30 YouTuberów. Bądź świadkiem największego turnieju poświęconemu wyłącznie grze Minecraft oraz spotkaj się ze społecznością tego legendarnego tytułu już 27 kwietnia.

Zmagania najbardziej znanych polskich YouTuberów i najlepszych graczy w walce o blisko 30 000 zł będzie można obserwować na żywo w największej hali widowiskowo-sportowej w Warszawie - COS Torwar, która może przyjąć blisko 7 000 uczestników.

8 drużyn YouTuberów zmierzy się w turnieju BedWars oraz 8 zaproszonych drużyn i gildii znanych ze społeczności Minecraft zawalczy w turnieju UHC.

Każdy, kto zakupi bilet wstępu na wydarzenie, ma szansę rozegrać pojedynek z innymi graczami w specjalnie przygotowanej strefie Free 2 Play. Wystarczy zjawić się na miejscu i zapisać.

Znajdziecie tu również strefę VR, gdzie poznacie Minecrafta od strony wirtualnej rzeczywistości. Czekać Was będzie kreatywne budowanie w strefie LEGO Minecraft. Nie zabraknie też miejsca spotkań z YouTuberami, gdzie zdobyć będziecie mogli selfie i autograf od Waszych ulubionych gwiazd. Każdy przebrany będzie mógł wziąć udział w konkursie Cosplay.

Więcej informacji będziemy podawać na oficjalnej stronie.

Komentarze
© Eska TV 2018