Kortowiada 2019. Poznaliśmy cały line up imprezy - Eska.tv
2019-04-29

Kortowiada 2019. Poznaliśmy cały line up imprezy

0

Ujawniono artystów, którzy pojawią się na wielkim koncercie. Kortowiada, już od 60 lat, przyciąga zarówno tłumy studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, jak i mieszkańców Olsztyna oraz wielu entuzjastów z całej Polski.

Wydarzenie oficjalnie rozpocznie się w czwartek, kiedy wielka parada studentów powędruje ulicami miasta, dotrze na Plażę Kortowską i symbolicznym przejęciem władzy rozpocznie największą studencką imprezę w kraju, gdzie wystąpi ponad 50 artystów na kilku scenach!

Najważniejszym miejscem, które cieszy się największym zainteresowaniem uczestników Kortowiady, jest niewątpliwie Górka Kortowska i usytuowana na niej scena. Każdego roku pojawiają się tam cenione gwiazdy polskiej estrady oraz zagraniczni goście. W tym roku w piątek wystąpią: AronChupa & Little Sis Nora, SB MAFFIJA, Sławomir, TABU, Enej, Grubson, Daria Zawiałow i DJ Hazel. Kolejnego dnia - Paluch, Myslovitz, Maryla Rodowicz, Wilki, Ørganek, Cleo, KęKę oraz C-Bool.
Więcej informacji na wydarzeniu na Facebooku.

Górka Kortowska to nie jedyne miejsce, gdzie można posłuchać dobrej muzyki. Namiot przy Plaży przejmie hip-hop. Fani tego gatunku będą mogli bawić się na koncertach jednych z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce. Będą to takie gwiazdy jak: Szpaku, Sarius, Dwa Sławy, Kartky oraz Zeamsone. Oprócz tego na uczestników czekają inne ciekawe wydarzenia, m.in. Namiot Klubowy, największe w Polsce Silent Party, Namiot Disco Polo, Noc folkowo-szantowa, konkurs młodych kapel - Kortofest oraz Alternative Stage.

Komentarze
© Eska TV 2018