To już 10 lat ESKA.TV! Jak świętujemy urodziny? - Eska.tv
2019-05-29

To już 10 lat ESKA.TV! Jak świętujemy urodziny?

0

Dokładnie dekadę temu stacja zagościła w telewizorach polskich widzów. Z tej okazji przygotowano kilka niespodzianek.

28 maja na antenie stacji zagościła urodzinowa ramówka. Pojawią się w niej specjalne odcinki programów „Weekend z ESKA.TV”, „Ranking Jankesa”, „Nagrywarka”, „Miejska Lista” i „Podwójna Gorąca Dwudziestka”. Między klipami zobaczyć można życzenia urodzinowe i wspomnienia gwiazd z ostatnich 10 lat. Nie zabraknie także archiwalnych materiałów pokazujących jak zmieniała się stacja, prowadzący, gwiazdy i muzyczne trendy w Polsce.

Z okazji urodziny stacji zaplanowano także nowy konkurs ESKA.TV: HIT HUNTERS, czyli Polowanie Na Klipy. Co tydzień widzowie będą polować na Klip Tygodnia, który będzie ogłaszany w social mediach. Zadaniem konkursowym będzie zrobienie zdjęcia ekranu z upolowanym klipem. Do zgarnięcia co tydzień czeka 1000zł. Do polowania na swoje klipy zachęcać będą także artyści.

Za pomysł i realizację zabawy odpowiada ekipa ESKA.TV. Szefowa marketingu i promocji ESKA.TV (Agata Suchecka) podkreśla, że kluczowe w zaplanowaniu tej akcji było zwrócenie uwagi na charakter konsumowania stacji muzycznych przez odbiorców. - ESKA.TV jest stacją towarzyszącą. Widzowie razem z nami budzą się, jedzą śniadania, ćwiczą, gotują, sprzątają, bawią się z przyjaciółmi. Właśnie dlatego uznaliśmy, że kluczowe jest wprowadzenie dźwiękowego oznaczenie klipów na które mają polować widzowie. Odbiorcy usłyszą komunikat „UPOLUJ TEN KLIP” dzięki czemu dostaną jasny komunikat teraz podejdź do TV i zrób zdjęcie. Dodatkowo w social mediach będziemy naszym odbiorcom podpowiadać w których godzinach warto polować na klipy - tłumaczyła.

W dniu urodzin ESKA.TV opublikowała swój nowy spot wizerunkowy. Jego bohaterami, tak samo jak niedawno odświeżonej oprawy, są twarze Eski (Ola Kot, Filip Antonowicz czyli Rudy, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Damian Wilczyński oraz Martyna Kondratowicz). Jest to kolejny element realizacji strategii stacji na ten rok czyli promocji prowadzących i silnie powiązanie ich z marką ESKA.TV.

Za produkcję odpowiadają Producenci Kreatywni ZPR Media. Operatorem był Tymoteusz Pieszka. Za koncept kreatywny spotu odpowiadają Agata Suchecka (szefowa promocji i marketingu ESKA.TV) oraz Adam Mroczek (producent ESKA.TV). Adam zajął się także montażem i post produkcją spotu.

Komentarze
© Eska TV 2018