Tymek wykorzystuje sławę w walce z COVID-19! - Eska.tv
2020-05-20

Tymek wykorzystuje sławę w walce z COVID-19!

0

Artysta nie jest obojętny na potrzeby innych. Dochód z płyty przeznacza na... Twórca hitu „Język Ciała” postanawia wesprzeć szpitale i nagrywa EP-kę, z której całkowity dochód przeznacza na sprzęt medyczny. Jakie gwiazdy pomagają mu w tym znakomitym projekcie?

„Język Ciała” to niekwestionowany hit roku 2019. Jako jeden z nielicznych numerów przebił barierę 100 milionów wyświetleń! Tegoroczna edycja to odmieniona wersja przeboju w zupełnie innym klimacie, który z pewnością zagości na playlistach wszystkich słuchaczy rapu w Polsce. Za produkcję utworu odpowiada Pawbeats. Singiel zapowiada charytatywną EP-kę Tymka pt. „Vestige”, która ma premierę 21 maja. Znajdzie się na niej siedem numerów.

Tymek zdecydował się wesprzeć polskie szpitale w walce z COVID-19 i nagrał EP-kę, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na sprzęt medyczny.

Na albumie znaleźli się znakomici goście jak: Miły ATZ, Paluch, Gverilla, Kacperczyk, Dj Decks oraz uznani producenci: Czarny HIFI, Kubi Producent, Pawbeats, favst, c0pik, HVZX, FantØm czy Matewoosh.

Wesprzyj walkę z koronawirusem kupując płytę w preorderze https://shop.freshndope.net/Tymek-Vestige-EP-p324 oraz słuchając singla w serwisach muzycznych https://Tymek.lnk.to/JezykCiala2020.

Zobacz teledysk:

 

Komentarze
© Eska TV 2018
>