„Królowa dram” na szczycie list sprzedażowych! - Eska.tv
2020-05-21

„Królowa dram” na szczycie list sprzedażowych!

0

Sanah świętuje pierwszy, ogromny sukces w swojej krótkiej karierze muzycznej. Jej nowy album „Królowa dram” zdetronizował niekwestionowanego króla ostatnich miesięcy Quebonafide i jego hitowy album „Romantic Psycho”. Ile płyt sprzedała artystka? Jak długo utrzyma się na szczycie list przebojów?

Sanah ma kolejne powody do radości, zadowolenia i ostatecznie do świętowania. Po sukcesie z tytułowym singlem, a także wystrzałowym megahitem „Szampan”, otrzymała kolejną pozytywną informację związaną z debiutanckim wydawnictwem. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, ze swoim najnowszym krążkiem „Królowa dram” zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży. To wielkie osiągnięcie , gdyż zdetronizowała Quebonafide i jego hitowy album „Romantic Psycho”. Przez sześć tygodni tytuł najpopularniejszego wydawnictwa w Polsce należał do rapera z Ciechanowa. Teraz album „Królowa dram” rządzi w kraju. Najnowsze notowanie OLiS nie ujawnia jeszcze, jaki status otrzymało wydawnictwo, dlatego nie wiadomo ile kopii krążka zostało sprzedanych.

Album, z którego poza wspomnianym singlem pochodzą także hity: „Siebie Zapytasz”, „Proszę pana”, czy „Melodia” zauważony został nie tylko przez fanów inteligentnej, nieoczywistej muzyki pop, ale przez cały rodzimy rynek muzyczny. To też pewnego rodzaju przypieczętowanie historii Sanah, która rozpoczęła się wiosną 2019 roku i zaowocowała trzema nominacjami do nagrody Fryderyk. Wyróżnienie dopełnia całą kolekcję „numerów 1”, jakie Sanah osiągnęła od początku roku. Wokalistka zdobyła szczyty: Krajowego i Regionalnego Airplaya, listy Spotify Poland Top50 i Viral 50, TIDAL Top100 Polska, Shazam Poland Chart.

Album „Królowa dram” dostępny jest w formie cyfrowej i fizycznej aż na czterech nośnikach, a w ubiegłym tygodniu wystartowała strona www.sanah.pl ze sklepem, w którym dostępne są oficjalne gadżety artystki.

Komentarze
© Eska TV 2018
>