Alicja w trzecim singlu ukazuje swoją kolejną twarz - Eska.tv
2020-07-31

Alicja w trzecim singlu ukazuje swoją kolejną twarz

0

Nowa odsłona wokalistki w utworze „Gdzieś”. Jesteście ciekawi efektu pracy? - „Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji - zdradza artystka. Czy singiel stanie się hitem? Zobaczcie teledysk!

Po zwycięstwie w 10. edycji programu „The Voice of Poland” wokalistka zadebiutowała z utworem „Prawie My”, który przez fanów został przyjęty z wielkim entuzjazmem. Gdy oficjalny teledysk do singla przekroczył pięć milionów wyświetleń, Alicja osiągnęła kolejny sukces i wygrała program „Szansa na Sukces Eurowizja 2020” z anglojęzycznym utworem „Empires”. Tym samym zyskując przywilej reprezentowania Polski na tej prestiżowej imprezie.

Mimo że koronawirus pokrzyżował plany wielu muzyków, artystka powraca ze swoim trzecim singlem, którego jest współautorką. Utwór został napisany i skomponowany m.in. przez Bogdana Kondrackiego i Karolinę Kozak. Utwór jest piękną metaforą poszukiwania swojego miejsca na świecie - gdziekolwiek i u boku kogokolwiek ono jest.

Tak artystka komentuje swoje dzieło: - Motyw poszukiwania jest obecny w sztuce i literaturze od dawien dawna i zawsze będzie, bo człowiek to istota poszukująca. Każdy z nas poszukuje swojego miejsca, a to miejsce może być metaforą miłości, przyjaźni, rodziny i oczywiście szczęścia, i to szeroko rozumianego, bo tak naprawdę wszyscy szukamy radości i nadziei... „Gdzieś” jest dla mnie piosenką wyjątkową. To moja wewnętrzna droga, pełna różnych emocji. Mocno wierzę, że każdy z nas był na tym etapie w swoim życiu i może utożsamić się z utworem.

W teledysku reżyserii Olgi Czyżykiewicz Alicji towarzyszy grupa dziewczyn, w tym m.in. jej siostra Ola. Każda z postaci w klipie prezentuje inną osobowość, urodę i urok osobisty, dzięki czemu cała historia nabiera pięknych barw i głębi, w której każdy może znaleźć swoją inspirację.

Posłuchajcie!

Komentarze
© Eska TV 2018
>