Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński łączą siły - Eska.tv
2020-08-17

Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński łączą siły

0

„Nigdy Sam” to pulsujący, zarażający pozytywną energią kalejdoskop talentów. Nieoczywista kolaboracja artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami, to kolejna odsłona projektu Pepsi Taste The Beat. Sarius, Baranovski i Jakub Józef Orliński prezentują utwór „Nigdy Sam”.

„Nigdy Sam” to druga, po hitowym „Tam gdzie Wy”, muzyczna odsłona projektu Pepsi Taste The Beat. Produkcją ponownie zajął się Sir Mich, a do współpracy zaprosił skład, który powstać mógł wyłącznie w ramach tej platformy. Pierwszy z elementów tej zaskakującej układanki to Sarius, topowy polski raper, który w ciągu ostatnich lat szturmem podbił rodzimą scenę. Kolejny to Baranovski, odkrycie i wielka nadzieja ambitnego popu. Dopełnieniem tego absolutnie magicznego tria jest udział wielokrotnie nagradzanego i zachwycającego cały świat kontratenora – Jakuba Józefa Orlińskiego. „Nigdy Sam” to pulsujący, zarażający pozytywną energią kalejdoskop talentów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez SARIUS (@mariuszsarius)Sie 14, 2020 o 3:04 PDT

Wydawcą utworu jest Warner Music Poland, a za realizację klipu w reżyserii Marcina Starzeckiego odpowiada Papaya Films.

Pepsi Taste The Beat to ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. To tu zrywamy z rutyną, odkrywamy nieodkryte, doceniamy swoje zajawki, kultywujemy spontan i podążamy za pasjami!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez BARANOVSKi (@sir_baranovski)Sie 10, 2020 o 11:01 PDT

Poznaj nieoczywiste kolaboracje artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami. Poznaj nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Daj się ponieść miejskiemu brzmieniu. Spróbuj tego niekonwencjonalnego podejścia do tematu. Tak brzmi lifestyle. Tak brzmi miasto. Tak brzmi Pepsi Taste The Beat.

Komentarze
© Eska TV 2018
>