Dua Lipa zapowiada album „Club Future Nostalgia” - Eska.tv
2020-08-20

Dua Lipa zapowiada album „Club Future Nostalgia”

0

Pierwszym utworem zwiastującym wydawnictwo jest nowa wersja „Levitating”. Z gościnnym udziałem pojawią się Madonna oraz Missy Elliot, za remix którego odpowiada the Blessed Madonna!

Dua Lipa zapowiada wydanie „Club Future Nostalgia” - albumu z remiksami piosenek z jej przebojowej płyty „Future Nostalgia”. Wydawnictwo, które powstało we współpracy z The Blessed Madonna, ukaże się w piątek, 28 sierpnia.

„Club Future Nostalgia” to kolekcja remiksów z udziałem największych gwiazd, ale także undergroundowych bohaterów oraz największych, tanecznych talentów na świecie. Nad płytą czuwała i zmiksowała ją na wzór klasycznego mixtape'u The Blessed Madonna. Marea Stamper, jak naprawdę nazywa się artystka, to urodzona w Kentucky, adoptowana przez Chicago, a teraz rezydująca w Londynie DJ-ka i producentka, która jest jedną z najsławniejszych postaci na światowej klubowej scenie.

The Blessed Madonna czuwała nad remiksem „Levitating” z udziałem Missy Elliott i Madonny. Na albumie znajduje się również przygotowany przez Marka Ronsona remix „Physical” z Gwen Stefani.

- Te ostatnie miesiące były surrealistycznym doświadczeniem. Oglądałam was wszystkich tańczących i urządzających imprezy na Zoomie do piosenek z „Future Nostalgia” i czułam się, jakbyśmy byli razem w klubie. Sprawiało mi to wielką radość, choć oczywiście wolałabym wykonywać te utwory na żywo. Wtedy jednak zdecydowałam, że z pomocą The Blessed Madonna, dodam tym nagraniom nieco bardziej klubowego charakteru i tak powstał mixtape „Club Future Nostalgia”. Zaprosiliśmy kilkoro przyjaciół, kilka legend, by dołączyli do naszej zabawy. Królowe Missy Elliott i Madonna towarzyszyły mi więc w absolutnie epickim remiksie „Levitating”, a moja idolka Gwen Stefani i genialny Mark Ronson połączyli siły, wznosząc „Physical” na wyższy poziom. A to jeszcze nie koniec imprezy, kilka niespodzianek jeszcze przygotowałam - opowiada Dua.

 Na płycie pojawia się wielu idoli Duy Lipy, w tym takie ikony jak Missy Elliott, Gwen Stefani i Mark Ronson.

- Jestem niezwykle wdzięczna, że Dua zaprosiła mnie do udziału w tej płycie i jestem zachwycona ejtisowym klimatem jej muzyki. Kiedy jej ludzie podesłali mi nagranie, od razu wiedziałam, że to czysty ogień i z miejsca nagrałam swój wers. Dua posłuchała, zachwyciła się i oto jest - komentuje Missy Elliott.

- Byłam bardzo podekscytowana, kiedy Dua zaproponowała współpracę z Markiem Ronsonem przy jej remiksie „Physical” . „Club Future Nostalgia” to epicka, taneczna impreza, a ja się cieszę, że w niej uczestniczę - mówi Gwen Stefani.

- Zasadniczo nie zajmuję się remiksami, ale Dua to moja ziomalka - przyznał Mark Ronson. - Zależało mi, by zrobić dla niej coś wyjątkowego i zmienić piosenkę w coś całkiem innego. Chciałem, by brzmiało to jak zupełnie nowy utwór. A kiedy usłyszałem Gwen, ten jej kultowy wokal, byłem wniebowzięty. Kapitalna sprawa.

Komentarze
© Eska TV 2018
>