Oto ostatni singiel Viki Gabor tuż przed premierą albumu - Eska.tv
2020-08-21

Oto ostatni singiel Viki Gabor tuż przed premierą albumu

0

Czy „Not Gonna Get It” osiągnie taki sukces, jak „Superhero” i „Ramię w ramię? Utwór i teledysk prezentowany przez wokalistkę przed premierą debiutanckiego albumu „Getaway (Into My Imagination)” to kolejna odsłona złożonego charakteru płyty. „Not Gonna Get It” nawiązuje stylistyką do lat 80.

„Not Gonna Get It” to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak „Superhero”, „Anyone I Want To Be” czy najnowszej płyty Michele Morrone.

Teledysk w reżyserii Dawida Ziemby został zrealizowany we współpracy z marką PUMA w ramach projektu PUMA Talents na płycie warszawskiego lotniska Bemowo i również utrzymany jest w stylistyce lat 80. W dynamicznej choreografii Viki towarzyszy grupa tancerek swoim układem oddając energię i wakacyjny klimat piosenki, zachęcając odbiorcę do zabawy.

 

W premierowy weekend „Not Gonna Get It” fani Viki mogą spodziewać się wielu niespodzianek: artystka uświetni swoim występem koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski” w Uniejowie, który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w niedzielę, 23 sierpnia, o godz. 20:00. Po raz pierwszy Gabor wykona na żywo wielki hit „Ramię w ramię” wspólnie z Kayah – tego nie można przegapić!

Komentarze
>