Sanah powraca z nowym singlem „No sory”. Oglądaj! - Eska.tv
2020-08-21

Sanah powraca z nowym singlem „No sory”. Oglądaj!

0

Ten rok zdecydowanie należy do młodej i utalentowanej wokalistki muzyki pop. Jej „Szampan” jest oficjalnie najczęściej graną piosenką w polskich rozgłośniach radiowych w pierwszej połowie 2020. Ten utwór oraz singiel „Melodia” mogą pochwalić się największą ilością odtworzeni w serwisie YouTube. Teraz czas na kolejny singiel „No sory”!

Ten rok należy do sanah. Jej „Szampan” był oficjalnie najczęściej graną piosenką w polskich radiach w pierwszej połowie 2020. I on, i następny singiel „Melodia” mogą pochwalić się największą ilością odtworzeni w serwisie YouTube/Vevo – odpowiednio 42 i 25 milionów wyświetleń w zaledwie kilka miesięcy. To wynik, który dla artystów nie-hip-hopowych jest często poza zasięgiem.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez sanah (@sanahmusic)Sie 15, 2020 o 1:24 PDT

W tym roku mimo reżimu sanitarnego artystka zagrała już więcej koncertów niż najpopularniejsze polskie gwiazdy, niejednokrotnie występując aż 2 razy w ciągu jednego dnia. Choć debiutancką płytę „Królowa dram” wydała w maju tego roku, ogromna ilość świeżych, właśnie nagranych piosenek nie pozwala na siebie dłużej czekać – a „No sory” to właśnie pierwsza odsłona nowego rozdziału w karierze tej 22-letniej artystki.

 

Komentarze
>