Lato na Pradze: Margaret wystąpi w duecie z... - Eska.tv
2020-08-28

Lato na Pradze: Margaret wystąpi w duecie z...

0

Artystka zapowiada gwiazdę, która zagra z nią podczas koncertu 16 września! Margaret wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego w kompleksie Praga Centrum. Do grona wykonawców, którzy będą tego wieczoru wspierać wokalistkę, dołączył właśnie Young Igi - jeden z flagowych artystów polskiego oddziału Def Jam Recordings.

Margaret od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku i będzie efektem dalszej eksploracji muzyki miejskiej. Artystka dobrze odnajduje się w stylistyce urban, co udowadnia w najnowszym singlu zatytułowanym „Reksiu”:

 

Do współpracy przy tym utworze Margaret zaprosiła Otsochodzi - jednego z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. To zarazem pierwszy z gości, których będzie można usłyszeć na jej nowej płycie. Stołeczny koncert to więc doskonała okazja, by poznać przedsmak nadchodzącego albumu:

https://www.facebook.com/events/292847285386625

Data: 16.09.2020
Start: 18:00
Bilety: https://bit.ly/MargaretWarszawa

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)Sie 27, 2020 o 3:56 PDT

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)Sie 26, 2020 o 4:47 PDT

Komentarze
>