Zuza Jabłońska z piosenką do nowego filmu „Mulan” - Eska.tv
2020-09-03

Zuza Jabłońska z piosenką do nowego filmu „Mulan”

0

- Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ Mulan to trochę ja - zdradza Zuza. Pod jakim względem są do siebie podobne? Jakie cechy charakteru w bohaterce animowanej dostrzega u siebie młoda wokalistka? Zuza Jabłońska opowiada również czym jest dla niej udział w projekcie Disneya.

11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya „Mulan”. Jedną z filmowych piosenek zaśpiewała należąca do grona najciekawszych młodych artystek Zuza Jabłońska, która ma na swoim koncie m.in. platynę za singiel „Powiedz mi to w twarz”, czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

Utwór zatytułowany „Wierna, odważna i prawa” będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu, a już dziś można go posłuchać w serwisach muzycznych:

 

„Mulan” opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zuza Jabłońska (@zuzaajablonska)Sie 31, 2020 o 5:39 PDT

- Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu - mówi piosenkarka.

Komentarze
>