Zespół Blackpink w duecie z Seleną Gomez - Eska.tv
2020-09-04

Zespół Blackpink w duecie z Seleną Gomez

0

Takiego numeru jeszcze nie było! Wokaliści wystapią w słodkim singlu „Ice Cream”. Wspólny singiel pojawił się w dwóch odcinkach kulinarnego programu Gomez realizowanego dla HBO Max, „Selena + Chef”.

Autorzy utworu „Ice Cream” to czołówka songwriterów: Selena Gomez, Ariana Grande, Victoria Monét, Teddy, Tommy Brown, Steven Franks, Bekuh Boom oraz 24.

„Ice Cream” to następca „How You Like That”, nominowanego do 2020 MTV Video Music Award w kategorii Piosenka lata. Singiel zdobył 100 mln streamów w Spotify w niecały miesiąc. Utwór zadebiutował na 33. pozycji Billboard Hot 100, co sprawiło, że Blackpink stało się drugą najwyżej notowaną grupą k-popową w zestawieniu w momencie premiery. Oficjalny klip pobił rekord w szybkości zdobycia 10 mln polubień oraz wyświetleń w ciągu 24 h. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy. Okazał się on najlepszym debiutem dla żeńskiej grupy muzycznej w historii platformy.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką „SQUARE ONE” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na całym świecie. Za sprawą mini-albumów „SQUARE UP” oraz „Kill This Love”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)Sie 11, 2020 o 5:05 PDT

Komentarze
>