Wyjątkowy duet w utworze do filmu „Jak zostać gwiazdą” - Eska.tv
2020-09-21

Wyjątkowy duet w utworze do filmu „Jak zostać gwiazdą”

0

Natalia Zastępa i Marcin Sójka przedstawiają singiel „Ślady. Jak zostać gwiazdą”. W sieci widnieje pełnowymiarowy zwiastun filmu „Jak zostać gwiazdą”, a w jego zapowiedzi słyszymy przebojowy duet artystów w nowej piosence. Posłuchaj!

Singiel wykonany przez jednych z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji programu „The Voice of Poland” promuje obraz z Urszulą Dudziak, Julią Kamińską, Katarzyną Sawczuk i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych. Premiera filmu „Jak zostać gwiazdą” w kinach od października.

 

Posłuchaj utworu „Ślady. Jak zostać gwiazdą”:

 

Natalia Zastępa była jedną z gwiazd tegorocznej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie pojawiała się dwukrotnie. W koncercie poświęconym pamięci Romualda Lipki, gdzie wykonała utwór „Strefa półcienia” oraz w koncercie pt. Debiuty, ze swoim ostatnim singlem „Rudy”. Piosenka zyskuje coraz większą popularność na listach przebojów, a sam klip obejrzano już ponad 1,8 mln razy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Natalia Zastępa (@natalia.zastepa)Cze 15, 2019 o 5:43 PDT

Również Marcin Sójka uświetnił swoim występem największe święto polskiej piosenki. Widzowie opolskiego amfiteatru i ci przed telewizorami mogli usłyszeć ubiegłorocznego laureata Karolinki wykonującego „Lepiej” oraz „Dalej”, czyli przeboje z debiutanckiego albumu pt. „Kilka prawd”.

Zarówno Natalia Zastępa, jak i Marcin Sójka pracują nad kolejnymi singlami – więcej informacji wkrótce!

Komentarze
© Eska TV 2018
>