Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal 2019 - Eska.tv
2019-05-13

Wielka premiera Studio SuperHit Festiwal 2019

0

Mega gwiazdy na żywo prosto z sopockiej plaży. I nie tylko! Wywiady z gwiazdami, unikatowe materiały i absolutnie niezwykła para prowadzących - Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor! Pojawi się także Ola Kot. Przez trzy gorące festiwalowe dni od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja.

Ona jest popularną aktorką teatralną i telewizyjną, znaną widzom Polsatu z serialu „Ślad”. On prowadzący kultowy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prywatnie, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu. Tylko u nas, podczas największego wydarzenia muzycznego tego roku zobaczycie ich, po raz pierwszy jako duet prowadzących! Na antenie Telewizji Polsat, (w sobotę i niedzielę także w Polsat News) pojawi się Studio SuperHit Festiwal, do którego Joanna i Maciej będą zapraszać gwiazdy festiwalu.

Ich gośćmi będą m.in. Michał Szpak, Marcin Miller, Kamil Bednarek i Julia Wieniawa. Tylko w Studio SuperHit Festiwal zobaczycie przygotowania do wieczornych koncertów.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ola Kot (@olakot_)Kwi 29, 2019 o 7:58 PDT

Koroniewska i Dowbor będą łączyli się na żywo z Operą Leśną, w której prezenterka Eska TV - Ola Kot zabierze widzów za kulisy tej wielkiej produkcji. Jak Joanna Koroniewska poradzi sobie w roli prowadzącej? Czy mąż będzie ją wspierał? A przede wszystkim, co zdradzą im festiwalowe gwiazdy? Wszystkie te tajemnice będziemy dla Was odkrywać od 24 do 26 maja w wyjątkowym Studio SuperHit Festiwal. Musicie to zobaczyć!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 organizuje Telewizja POLSAT we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART oraz AlberT Production. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Patronami medialnymi Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Radio Eska i Super Express. Wspierają nas również Eska TV, Radio VOX FM, Radio Wawa oraz TeleTydzień. Oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE, na potrzeby Polsat SuperHit Festiwal 2019 są Plus i Cyfrowy Polsat. Oficjalny partner flotowy - Grupa Zdunek.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)Maj 7, 2019 o 9:57 PDT

Komentarze
© Eska TV 2018