ESKA.TV wspiera Narodowy Dzień Sportu 2019! - Eska.tv
2019-09-11

ESKA.TV wspiera Narodowy Dzień Sportu 2019!

0

Poznaj wszystkie szczegóły wyjątkowej imprezy, która odbędzie się 14 września. Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie oraz doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. kanapowców.

Podczas tegorocznej, VII już edycji wydarzenia setki placówek sportowych otworzą swoje drzwi i zaproszą do skorzystania z bezpłatnych zajęć sportowych. Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. W tym dniu wszyscy będą mogli bezpłatnie spróbować swoich sił w dyscyplinach do tej pory im obcych. Wiele treningów i szkoleń poprowadzą znani i utytułowani sportowcy – mistrzowie i olimpijczycy.

Jedną z największych atrakcji wydarzenia będzie piknik na Błoniach PGE Narodowego, podczas którego będzie można wziąć udział w różnorodnych warsztatach i treningach oraz spotkać swojego ulubionego sportowca.

W ubiegłym roku wydarzenie zgromadziło ponad 100 wystawców, w tym przedstawicieli związków i organizacji sportowych, ośrodków sportowych, promotorów zdrowego stylu życia, sportowców i placówek sportowych, którzy przygotowali animacje dla wszystkich uczestników wydarzenia. Podczas ubiegłorocznej edycji NDS w bezpłatnych wydarzeniach w całej Polsce udział wzięło 300 tysięcy osób, z kolei w Pikniku uczestniczyło 10 tysięcy osób.

Więcej informacji o Narodowym Dniu Sportu znajdą Państwo na stronie www.narodowydziensportu.pl.

Komentarze
© Eska TV 2018